Новости

16.10.2019
Банк «Аркада», INDUSTRIAL INNOVATION GROUP, VTI, «Поллі Сервіс», запускають перший український блокчейн даних по набору процедур «знай свого клієнта» (KYC) і мірну одиницю об'єкта інвестування одIн, як основоположні платформи Електронної України.
Банк «Аркада», заснований у 1993 році, що володіє 26-річним неперевершеним досвідом провідної фінансової структури України спільно зі світовим лідером у галузі масштабованих ідентифікаційних рішень, біометричних систем і професійних послуг для урядів і громадян, INDUSTRIAL INNOVATION GROUP, компанією «VTI», що має 47-річний досвід розробки урядових проектів в галузі створення захисних електронних ідентифікаційних документів і підтримки глобальних систем баз даних для національних проектів, компанією «Поллі-Сервіс» із 20 річним досвідом в галузі виробництва і персоналізації ідентифікаційних документів і платіжних карт, оголосили сьогодні про створення фінансово-промислового альянсу з метою запуску першого регіонального продукту - платформи для обміну даними KYC на основі блокчейн і токена ОдІн як мірної одиниці об'єкта інвестування з метою створення глобальної мобільної платформи електронної України.
22.08.2019
УКРАЇНСЬКІ ВЧЕНІ IIG ЗАЯВИЛИ ПРО ГОТОВНІСТЬ БЕЗКОШТОВНО ЗАБЕЗПЕЧИТИ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНОЮ ID-КАРТКОЮ
Напередодні Дня Незалежності України, 21 серпня, у Києві пройшло технологічне шоу "Електронна Україна", в рамках якого відбулася презентація унікальних досягнень  українських вчених, технологів та промисловців у галузі розробки та впровадження електронних ID-документів та IT-систем.
19.08.2019
ОТ БУМАЖНЫХ ДОКУМЕНТОВ К ПЛАСТИКОВЫМ: ВСЁ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ О МИКРОЧИПЕ И СИСТЕМЕ ЗАЩИТЫ УКРАИНСКОГО ПАСПОРТА
Президент ООО "Полли-Сервис" Игорь Попович в ток-шоу "Эхо Украины" на "Прямом" рассказал о разработке первого украинского паспорта для выезда за границу, о том, что такое поликарбонатные или полимерные документы, а также, что такое микрочип и какая в нем информация.
19.08.2019
Industrial Innovation Group – лідер на ринку ідентифікаційних документів
Безконтактні платежі, ID-документи, електронний уряд та навіть електронна держава. В Україні активно розробляються та впроваджуються унікальні IT-технології. Більше 10 років повний технологічний цикл з надання послуг на ринку ідентифікаційних документів і платіжних карт забезпечує українська група компаній Industrial Innovation Group. Її визнано світовим лідером в галузі високих технологій. Партнерами компанії були уряди нашої держави і зарубіжних країн. Її послугами користуються також й всесвітньо відомі бренди. Про розвиток унікальних технологій в ефірі 24 каналу розповіла засновник та голова Ради директорів ТОВ "Поллі-Сервіс" Наталія Кочубей.